Nieruchomość na sprzedaż Chorzów

3 200 000 zł

Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów
Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 1Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 2Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 3Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 4Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 5Nieruchomość na sprzedaż Chorzów - Lokale użytkowe na s... - Chorzów - zdjęcie 6
Obserwuj
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
1572 m2


Opis

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w zurbanizowanej i doskonale skomunikowanej, północno-zachodniej części miasta (Chorzów II) pomiędzy ul. Wandy a ul. 75 Pułku Piechoty, w odległości niewiele ponad 1 km od ścisłego centrum i około 800 m od zjazdu z Drogowej Trasy Średnicowej.
Na terenie działek o łącznej powierzchni 8.263 m² zlokalizowany jest budynek z początku XX wieku, w stylu neogotyckim, kryty dachówką ceramiczną (karpiówką).
Nieruchomość ogrodzona, na jej terenie znajdują się parkingi, częściowo wybrukowane oraz zieleń.
Budynek 5 kondygnacyjny, w tym przyziemie (piwnica) i użytkowe poddasze, o powierzchni całkowitej 1.720 m², w dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany, wyposażony w instalacje elektryczną, wod-kan, c.o. (własny, nowy kocioł gazowy) i telefoniczną. W 1998 roku przeprowadzono generalny remont i adaptację do obecnej funkcji administracyjno-edukacyjnej. W 2009 roku wykonano kompleksowy remont dachu. Wszystkie okna są wymieniono na PCV. Pomieszczenia przestronne, dobrze doświetlone, o wysokości od 2,75 do 3,20 m, na każdym piętrze znajdują się toalety. Po odświeżeniu budynek może być użytkowany.
W sąsiedztwie znajdują się obiekty Wojskowej Komendy Uzupełnień, Uniwersytetu Śląskiego oraz Nauczycielskiego Centrum Edukacji.
Możliwe jest wykorzystanie budynku na inne cele: właściciel posiada wstępną koncepcję architektoniczną adaptacji budynku na funkcję biurową oraz funkcję zamieszkania zbiorowego (dom seniora).
Istnieje również możliwość zmiany przeznaczenia nieruchomości na cele mieszkaniowe w oparciu o ustawę o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących.
Właściciel uzyskał także wstępną pozytywną opinię konserwatorską dot. możliwości zlokalizowania windy na zewnątrz, na szczycie budynku.
Grunt w użytkowaniu wieczystym.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentacje.


Kontakt bezpośredni:
Imię: Julia
Telefon: 662072624
Ogłoszenie dodane do 100 portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl


+48 662... - pokaż cały
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Julia


Kategoria: Lokale użytkowe na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 109
Data dodania: 2019-09-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Julia

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ