Korzystny pakiet Schesir w galarecie, 12 x 140 g - Tuńczyk z filetem wołowym

67,80 zł

Korzystny pakiet Schesir w galarecie, 12 x 140... - Karmy dla kotów - Chorzów

Opis

Wysokiej jakości smaczna karma uzupełniająca dla kotów, idealna dla domowych smakoszy. Karma mokra Schesir zapewnia różnorodne smaki i przygotowanie pobudzające apetyt oraz. Składa się wyłącznie z naturalnych składników, nie zawiera barwników, ulepszaczy smaku i środków konserwujących. Tylko najlepsze części mięsa i ryb są używane do produkcji tej karmy przyrządzanej na parze i ręcznie przygotowanej. Używane do jej produkcji mięso kurcząt jest wolne od hormonów. Zawiera cenną taurynę, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerwów, serca i oczu Twojego zwierzęcia. Zrównoważoną dietę uzupełniają również wysokiej jakości witaminy A i E. Kwasy tłuszczowe Omega-3 i 6 zapewniają zdrową skórę i lśniącą sierść, a białka służą jako źródło energii. Produkcja opakowań karmy Schesir jest przyjazna dla środowiska: Wykorzystywany jest tu bowiem co najmniej w 80% przyjazny dla środowiska papier z recyklingu! Karma mokra produkowana jest bez testów na zwierzętach - czysta natura dla wymagających czworonożnych przyjaciół! Korzystny pakiet Schesir 12 x 140 g w skrócie: Karma uzupełniająca dla kociąt lub dorosłych kotów. W 100% naturalna. Delikatne przygotowanie: gotowanie na parze i obróbka ręczna. Wyselekcjonowane składniki: zawiera tylko najlepsze części ryb i mięsa. Z filetem z kurczaka: bez dodatku hormonów. Z rybą: ze zrównoważonego rybołówstwa na otwartym morzu. Z tauryną: wspomaga prawidłowe funkcjonowanie nerwów, oczu i serca. Z witaminami A i E: dla wsparcia zrównoważonej diety. Z kwasami tłuszczowymi omega-3 i 6: dla zdrowej skóry i lśniącej sierści. Z białkiem: cenne źródło energii. Bez dodatku barwników i konserwantów. Produkcja bez testów na zwierzętach. Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj: Schesir w galarecie, 6 x 140 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Chorzów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-06-18

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij