Karmelowy hamak do pokoju dziecięcego - Malis

1 258,00 zł

Karmelowy hamak do pokoju dziecięcego - Malis - Meble dla dzieci - Chorzów

Opis

Pokój dziecięcy to miejsce, które ma ogromny wpływ na rozwój najmłodszych. To prywatna przestrzeń w której maluch rośnie, dojrzewa i kształtuje swoją osobowość. Właśnie dlatego urządzenie go w odpowiedni sposób jest niezwykle ważne. W każdym odpowiednio urządzonym pokoju musi znajdować się "baza" w której maluch będzie mógł wyciszyć emocje i rozładować stres. Dlatego z myślą o najmłodszych marka Elior stworzyła hamak do pokoju dziecięcego Malis w kolorze karmelowym! Podaruj dziecku radość i mnóstwo pozytywnych chwil dzięki magicznemu hamakowi Malis! Magiczna przestrzeń "ładująca baterie" Lubisz się huśtać? Mam wrażenie, że każdy z nas w duchu odpowiada na to pytanie twierdząco. Huśtanie rozładowuje stres i pozwala wyciszyć emocje, dodatkowo relaksuje i regeneruje siły. Nie ma nic piękniejszego niż beztroska chwila w bujającym hamaku! A kto powiedział, że hamak może być tylko na dworze? To doskonałe rozwiązanie do stworzenia przyjemnej st

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chorzów
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Chorzów
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Łóżko dla dziewczynki z materacem Happy 2X mix 80x160 - różowe
1 108,00 zł
Piekary Śląskie

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij