Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Aparat autoCPAP ResMed AirMini bezdech senny

4 120,00 zł


Opis

Aparat do leczenia bezdechu sennego produkowany przez firmę ResMed gwarantuje, że terapia zaburzeń snu dostarczana przez rozwiązania AirMini będzie tak samo skuteczna jak w przypadku pozostałych, wiodących na rynku urządzeń - w kompaktowym, przyjaznym, łatwym w obsłudze i bardziej atrakcyjnym pakiecie.

Rozwiązania AirMini zapewniają skuteczną terapię przy wysokim komforcie i mobilności. Nie musisz już szukać kompromisu pomiędzy skutecznością terapii, lepszym stanem zdrowia i swobodą. Aparat wykorzystuje te same, sprawdzone algorytmy pracy, co aparaty z serii AirSense: AutoSet czy AutoSet for her.

Dzięki rozwiązaniom AirMini masz dostęp do aplikacji dla pacjentów AirMini firmy ResMed. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym czy zaawansowanym użytkownikiem, aplikacja AirMini umożliwia śledzenie danych dotyczących snu i wygodne zarządzanie terapią za pomocą urządzenia przenośnego.
Aplikacja jest bardzo przyjazna i szybka, z możliwością łatwego połączenia z aparatem.

Produkcja przez firmę ResMed gwarantuje, że terapia zaburzeń snu dostarczana przez rozwiązania AirMini będzie tak samo skuteczna jak w przypadku pozostałych, wiodących na rynku urządzeń - w kompaktowym, przyjaznym, łatwym w obsłudze i bardziej atrakcyjnym pakiecie. Rozwiązania AirMini zapewniają skuteczną terapię przy wysokim komforcie i mobilności. Nie musisz już szukać kompromisu pomiędzy skutecznością terapii, lepszym stanem zdrowia i swobodą.

Istnieje możliwość dofinansowania produktu z NFZ w kwocie 1890 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na www.stanmed24.pl

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 666629038
lub osobiście w punkcie:
STANMED24
41-500 Chorzów, ul. Św. Pawła 11 pok. 236 (piętro 2


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne