Lokal użytkowy 450 m2 w ścisłym centrum Chojnic

2 999 999 zł

Szczegóły

Ulica:
31 Stycznia

Cena za m2:
6666.66

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
450 m2

Poziom:
Parter

Obiekt nowy:
Tak

Wentylacja:
Tak

Podjazd dla dostawców:
Nie

Podjazd dla wózków:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Tak


Opis

Kamienica handlowa o pow. 438 m2 w ścisłym centrum Chojnic. 3 niezależne powierzchnie handlowe o pow. 130 m2 do dowolnej aranżacji i zagospodarowania. Do wykorzystania pod własną działalność lub do przejęcia dotychczasowi najemcy. Super inwestycja w bardzo perspektywicznym miejscu, w ślicznej i malowniczo położonej miejscowości na Pomorzu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Chojnice - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Czersk (pow. chojnicki w pomorskim), Ogłoszenia Tuchola (pow. tucholski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Lipka (pow. złotowski w wielkopolskim), Ogłoszenia Złotów (pow. złotowski w wielkopolskim), Ogłoszenia Brusy (pow. chojnicki w pomorskim), Ogłoszenia Człuchów (pow. człuchowski w pomorskim), Ogłoszenia Kęsza (pow. chojnicki w pomorskim)