Stół warsztatowy N-3-10-01 (FastService)

3 208,04 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Stół warsztatowy N-3-10-01 (FastService) - Stoły warsztatowe - Chocianowice

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Chocianowice
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

STÓŁ WARSZTATOWY Z 2 SZAFKAMI (2 x 2 szuflady)+2 PÓŁKI (N-3-10-01) - konstrukcja stołu wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,5 mm - dwie poprzeczki podtrzymujące wykonane z blachy stalowej o grubości 1,5 mm - połączenie poprzeczek z nogami stołu warsztatowego za pomocą śrub imbusowych M6 w klasie 8.8- blat roboczy klejony wielowarstwowo o grubości 40 mm   - blat przykręcany do konstrukcji nośnej stołu warsztatowego za pomocą ośmiu wkrętów M8- stół wyposażony jest w dwie szafki modułowe do zabudowy podstawowego stołu N-1-05-02 z linii nowej - konstrukcja szafek wykonana w całości z wysokiej jakości blachy stalowej o grubości 1,0 mm- osadzenie szuflad na teleskopowych prowadnicach ślizgowych umożliwiających całkowite ich wysunięcie - obciążenie szuflad do 45 kg- szuflady zamykane centralną blokadą oraz zamkiem dwoma kluczami w komplecie - wymiary wewnętrzne szuflad: szer. 418 mm x głęb. 400 mm - na szafce 2 wygodne półeczki z rantami o wysokości 50 mm   Blaty stołu warsztatowego występują w pięciu konfiguracjach do wyboru: 01. blat wykonany z impregnowanej sklejki o grubości 40 mm 02. blat wykonany ze sklejki o grubości 40 mm, dodatkowo wyłożony matą gumową Olejo Benzyno Odporną o grubości 2,0 mm, oraz dodatkowo krawędzie blatu obłożone ocynkowanym stalowym kątownikiem  03. blat wykonany ze sklejki o grubości 40 mm, dodatkowo wyłożony ocynkowaną blachą o grub. 1,0 mm blacha zagięta pod kątem prostym na bokach oraz z tyłu, przód zagięty i podgięty pod spód blatu. Nakładkę z blachy ocynkowanej można zawsze wymienić po dłuższym okresie eksploatacji  04. blat wykonany z klepki bukowej o grubości 40 mm, szerokość lameli 41 mm ( blat tego typu jest wykonany z olejowaniem na gotowo oraz z zaokrąglonymi narożnikami )  05. blat wykonany ze sklejki o grubości 40 mm, dodatkowo pokryty 3 mm warstwą poliuretanu odpornego na rozpuszczalniki chemiczne (benzyny, oleje, płyny hamulcowe ) kwasy i chemikalia ( kwas fosforowy, siarkowodór ). Powłoka poliuretanu tworzy odporną na uderzenia ( rozciągliwość 300 % ) elastyczną powierzchnię, wskazaną do prac mechanicznych - blaty tego typu są dostępne na indywidualne zamówienie.   Rozmiar blatu Szerokość 1400mm, głębokość 600mm Wysokość całkowita 890mm Nośność statyczna 1000kg Konstrukcja Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1,5mm Rodzaj blatu Sklejka klejona wielowarstwowo grubość: 40mm, możliwe dodatkowe pokrycia wg. wyboru z listy obok zdjęcia. Nośność statyczna szuflady 45kg Typ prowadnic Aluminiowe teleskopowe ślizgowe- wysuw 90-95% Waga 80kg Powłoka malarska Malowanie proszkowe Dostępne kolory Wybierz z listy rozwijanej obok zdjęcia produktu Uchwyty Wyginane z blachy stalowej Ochronna mata Możliwość domówienia Zamknięcie Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady w danej szafce. Do każdej szafki dwa klucze w komplecie. Sposób wysyłki Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. ...


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Chocianowice
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Centrum Warsztatowe)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoły warsztatowe
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-06-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Centrum Warsztatowe)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij