Dajmy sobie szansę


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Chełmno
woj. kujawsko-pomorskie

Opis

Cześć dziewczyny czy zaglądają tu fajne panie które myślą że nadszedł ten dzień ten dzień by dać sobie szansę i lepiej się poznać na spacerku czy przy dobrej kawie pozwoli nam się dowiedzieć więcej o sobie czy oczekiwaniach wiesz jeśli chciałabyś poznać fajnego mężczyznę z wadami zaletami w wieku 50 lat 178 cm 82 kg oczy piwne brunet włosy krótkie czy taki mężczyzna Ci by odpowiadał ? jeśli tak proszę o kontakt pod numerem 512-232-577 do usłyszenia


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 512... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chełmno
woj. kujawsko-pomorskie

Dane wystawiającego:
Zenek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 134
Data dodania: 2021-09-23

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Zenek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij