Sofa Derby 3RR TK. F20 (288610)

4 883,00 zł

Sofa Derby 3RR TK. F20 (288610) - Sofy, fotele, komplety... - Chełm

Opis

Komfort odpoczynku jest podstawą skutecznego relaksu. To właśnie gwarantuje sofa Derby.Wyobraź sobie sofę, która będzie prezentowała się szykownie i nieziemsko doskonale praktycznie w każdym wnętrzu. Sofę, która będzie zachwycała zarówno gości, jak i Ciebie, każdego dnia tak samo bardzo. Wykonaną z materiału, którego czyszczenie będzie dziecinnie proste, przez co przez długie lata wyglądał będzie idealnie. Czy sofa może być lepsza ? Może - ten model, oprócz wspomnianych wcześniej licznych zalet, posiada jeszcze jedną, kluczową, czyli funkcję relaksu. Ta funkcja pozwoli Ci nie tylko przenieść popołudniowy odpoczynek na nowy, lepszy poziom, a zamieni dotychczasową sjestę w błogi stan, do którego będziesz chciał wracać każdego dnia. Ulubiona książka, serial, film, czy po prostu czysty relaks ? Bez względu na to co zaplanujesz, sofa Derby Ci to umożliwi, oferując bezgraniczne odprężenie. Oparcia są zaprojektowane tak, by kojąco wpływać na przemęczone po całym dniu plecy, gwarantując jednocześnie pełen komfortu czas leżakowania, a dzięki funkcji relaksu odpowiednio wydłuży przestrzeń odpowiadającą za oparcie odcinka lędźwiowego, podtrzymując przy tym nogi. Zbierając wszystkie te aspekty, sofa ta budzi nie tylko podziw pod względem wizualnym, ale także zachwyca swoją funkcjonalnością i możliwościami regulacji. Wiadomo, jak istotną kwestią jest odpowiedni design mebla, ponieważ często dopasowanie pojedynczych mebli do tych, które już posiadamy nie jest rzeczą łatwą. Natomiast jej ponadczasowy, oryginalny i zarazem uniwersalny wygląd pozwoli Ci z łatwością dopasować ją do niemalże każdego zestawu mebli i wykończenia Twojego wnętrza. Połączenie wszystkich tych cech to połączenie idealne, dzięki któremu sofa jest niesamowicie atrakcyjna pod każdym względem, i śmiało można określić ją mianem wyboru idealnego..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Chełm
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Chełm
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Sofy, fotele, komplety wypoczynkowe
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij