HP Inc. Monitor P24h G4 FHD Height Adjust 7VH44AA

951,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

HP Inc. Monitor P24h G4 FHD Height Adjust  7VH44AA - Monitory LCD i LED - Chełm

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Monitor HP P24h G4 FHD (7VH44AA) Efektywna praca na dużym ekranie w korzystnej cenieWyświetlaj większą część swojej pracy bez konieczności częstego przełączania się pomiędzy ekranami na monitorze HP P24h G4 FHD z regulacją wysokości. Obejmuje on funkcje prezentacji klasy biznesowej, regulację położenia dla zapewniania komfortu, dźwięk audio oraz zaawansowane opcje łączności, uzupełniające współczesne miejsca pracy. Wysoka jakość wyświetlanego obrazuPoruszanie się po dokumentach i arkuszach kalkulacyjnych oraz praca w aplikacjach wyświetlanych równocześnie na ekranie Full HD IPS o przekątnej 23,8" i rozdzielczości 1920 x 1080. Uzyskuj dźwięk bezpośrednio ze swojego wyświetlacza. Wszechstronna łącznośćSzybkie łączenie z urządzeniami i dodatkowymi wyświetlaczami za pośrednictwem złączy HDMI, DisplayPort i VGA. Piękno za wszelką cenęNowe standardy stylu dzięki niezwykle wąskiej trójstronnej ramce zapewniającej nieograniczoną widoczność oraz możliwość wyświetlania na wielu ekranach, praktycznie bez przerw między obrazami składowymi. Wyraźna widoczność ekranu niemal z każdego miejsca pod kątem do 178°. Wygodna pracaZnajdź najlepsze pole widzenia dzięki konfigurowalnemu nachyleniu, regulacji wysokości w zakresie 100 mm i możliwości obrotu o 90 stopni. Stwórz wydajną przestrzeń robocząPodłącz minikomputer stacjonarny HP, HP Chromebox lub wybrane modele terminali HP Thin Client bezpośrednio z tyłu monitora. Komfortowa regulacja ustawieniaTryb niskiej emisji niebieskiego światła umożliwia filtrowanie niebieskiego światła i zmianę palety kolorów na cieplejszą, zwiększając komfort pracy. Dostosuj nachylenie monitora dla optymalnej widoczności. Przemyślana konstrukcjaEnergooszczędność i ekologiczny charakter stanowią nieodłączne cechy każdego monitora z certyfikatem ENERGY STAR i TCO, zarejestrowanego w programie EPEAT 2019 i niskohalogenowego.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Chełm
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Chełm
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Monitory LCD i LED
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

MSI PRO MP242P
853,55 zł
Toruń
BenQ GW2475H
692,84 zł
Zamość
HP 24m
659,00 zł
Rąty
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij