Renowacja samochodów klasycznych i zabytkowych

Renowacja samochodów klasycznych i zabytkowych - Usługi motoryzacyjne - Cała Polska
Renowacja samochodów klasycznych i zabytkowych - Usługi motoryzacyjne - Cała Polska - zdjęcie 1Renowacja samochodów klasycznych i zabytkowych - Usługi motoryzacyjne - Cała Polska - zdjęcie 2Renowacja samochodów klasycznych i zabytkowych - Usługi motoryzacyjne - Cała Polska - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

W serwisie AUTO KULT specjalizujemy się w kompleksowej renowacji samochodów klasycznych i zabytkowych każdej marki i modelu.

Z wielką pasją i zamiłowaniem przywracamy do życia pojazdy które utraciły swój blask. W naszym serwisie klasyki mają możliwość odzyskać swój REWELACYJNY, ponadczasowy wygląd.

Podczas pełnej renowacji samochód rozbierany jest na części pierwsze. Na oczyszczonej karoserii z powłok lakierniczych wykonujemy wszelkie naprawy blacharskie, modyfikacje, uzupełnianie braków, poszerzenia, zabezpieczenia przed korozją i wszelkie inne naprawy konieczne do uzyskania pożądanego efektu.
Wszystkie części karoserii oraz części mechaniczne przed ponownym montażem są odpowiednio oczyszczone. Części nienadające się do ponownego użytku wymieniamy na oryginalne lub zamienniki, według uznania właściciela samochodu. Elementy mechaniczne zostają poddane weryfikacji i po ustaleniu z klientem naprawie, wymianie. Jeżeli to potrzebne, samochód wyposażony zostaje w nową tapicerkę.

Do Naszych projektów zaliczają się również niepełne renowacje, w których skupiamy się na konkretnych podzespołach samochodu.

Zdajemy sobie sprawę ile samochód może znaczyć dla właściciela dlatego z właścicielem klasyka utrzymujemy stały kontakt i na bieżąco informujemy o zakończonym etapie pracy. Dodatkowo po zakończonej renowacji przekazujemy dokumentację fotograficzną z przebiegu renowacji.

ZAPRASZAMY do AUTO KULT - do nawiązania z Nami kontaktu i poznania Naszej oferty.

ul. T. Lubomirskiego 91
36-040 Boguchwała / Rzeszów

RENOWACJA KLASYKÓW I ZABYTKÓW
512 303 220 / 507 333 909
www.auto-kult.pl
Facebook: AutoKultSerwis


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Autokult
(PBHU NORSTAN NORBERT STAŃKO)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi motoryzacyjne
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2020-10-13

Zgłoś naruszenie
Autokult
(PBHU NORSTAN NORBERT STAŃKO)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ