Regeneracja turbosprężarek Mielec w tym sterowniki i zmienna geometria, wysyłka

500,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Regeneracja turbosprężarek Mielec w tym stero... - Turbosprężarki - Cała Polska
Regeneracja turbosprężarek Mielec w tym stero... - Turbosprężarki - Cała Polska - zdjęcie 1Regeneracja turbosprężarek Mielec w tym stero... - Turbosprężarki - Cała Polska - zdjęcie 2Regeneracja turbosprężarek Mielec w tym stero... - Turbosprężarki - Cała Polska - zdjęcie 3

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
osobowy


Opis

Firma działa i rozwija się w dynamicznym tempie w branży motoryzacyjnej. Nasza działalność to doskonale znana w Polsce i nie tylko regeneracja turbosprężarek Mielec woj. podkarpackie. Oferujemy turbosprężarki zarówno na miejscu w firmie jak również możliwa jest regeneracja turbiny i wysyłka do klienta. Jesteśmy elastyczni, naprawiamy turbosprężarki do samochodów osobowych, dostawczych i nie tylko. Kompleksowa obsługa, bardzo wysoka jakość.

Oferujemy naprawy turbosprężarek zwykłych oraz regeneracja turbin ze zmienną geometrią. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt do regeneracji turbin ze sterownikiem. Firma nasza to przede wszystkim renoma, jakość. Obecnie dostarczamy także nasze turbiny do dystrybutorów w krajach UE. O naszej jakości przekonali się klienci poza granicami kraju. Zapraszamy do współpracy.

Firma z nienaganną reputacją, jakość usług. Poza regeneracją także sprzedaż, skup turbosprężarek. Możliwa oczywiście wysyłka do naszej firmy i z naszej firmy. Posiadamy wiele typowych turbin na stanie dostępnych od ręki z magazynu. Możliwa hurtowa realizacja i regeneracja na atrakcyjnych warunkach współpracy. Regeneracja turbo do aut osobowych i dostawczych.

*wycena dotyczy podstawowej regeneracji, szczegółowa wycena dopiero po oględzinach podzespołów do regeneracji. Ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej, jest informacją o produktach i usługach


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
MR Radka
(MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Turbosprężarki
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-01-16

Zgłoś naruszenie
MR Radka
(MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij