Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021 - ostatnie sztuki z tego roku - więcej nie będzie

40,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska
Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska - zdjęcie 1Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska - zdjęcie 2Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska - zdjęcie 3Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska - zdjęcie 4Propolis 20% - 100% ekologiczny - API-Dolina 2021... - Witaminy i suplementy - Cała Polska - zdjęcie 5

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Propolis z pasieki ekologicznej !!! Nie stosującej wszechobecnej Chemii !!! stężenie 20%. TERAPIĘ ZLECAM INDYWIDUALNIE. W tym celu należy wysłać mi sms z opisanym problemem. Możliwy również kontakt przez WhatsApp +48508949558. Produkty pszczele działają tylko wtedy jeśli umiejętnie potrafimy z nich korzystać, w przeciwnym razie mogą nam nawet zaszkodzić. O ile zdecydowałem się nie opisywać właściwości kitu pszczelego, o tyle namawiam do skorzystania z mojej kilku letniej wiedzy oraz praktyki w Api i fito terapii . Epilepsja, Nerwica, Lęki, problemy gastryczne, kardiologiczne, alergiczne czy częste ostatnio problemy kobiece. Te i inne problemy potrafię usunąć podczas 3 miesięcznej kuracji, która cała kosztuje tyle, co jedna wizyta u lekarza. Często jest tak że propolis aby wykazał działanie terapeutyczne na odpowiednią dolegliwość, wymaga rozcieńczenia nawet 10x. Ludzie przez swoją niewiedzę szukają nalewek o jak najwyższym stężeniu i stosują je w sposób zwyczajnie szkodliwy. Czasami za mocny czasami zbyt słaby. Gorąco zachęcam do rozmowy, tym bardziej że konsultacje są w 100% bezpłatne. Jedyny koszt jaki państwo ponoszą to koszt zakupu Propolisu, którego cena jest identyczna jak na pozostałych aukcjach innych sprzedających. Nad jakością produktów czuwa powiatowy inspektorat weterynarii - dokument zaświadczający powyższe znajduje się na trzecim zdjęciu. Gorąco zachęcam do współpracy.Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Jarosław

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Witaminy i suplementy
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 29
Data dodania: 2021-08-24

Zgłoś naruszenie
Jarosław

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij