Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna

Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska
Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 1Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 2Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 3Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 4Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 5Osuszanie budynków - ECS Iniekcja krystaliczna - Usługi remontowo-budowlane - Cała Polska - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Metoda Iniekcji Krystalicznej ® jest zastrzeżoną nazwą dla technologii dr Wojciecha Nawrota.
Stosowana we wszystkich przypadkach zawilgocenia obiektów budowlanych. Temperatura stosowania, odnosi się do temperatury muru i mieści się w zakresie -5°C ÷ + 35°C. Dlatego można stosować ją również w sezonie zimowym.

Pełna ekologiczność, technologia opiera się na bezpiecznych dla środowiska kompozytach mineralnych produkowanych w oparciu o naturalne surowce. Warstwa izolacyjna powoduje równocześnie mechaniczne wzmocnienie muru
Jednocześnie jest wodoszczelna, gazoszczelna i stanowi dobrą izolację elektryczną. Jej gazoszczelność jest szczególnie przydatna, gdy w pomieszczeniach odczuwalny jest wyraźny zapach stęchlizny

Jako jedyna metoda wymaga nadmiaru wilgoci w strefie iniekcji. Im bardziej zawilgocony mur, tym lepiej.

Orientacyjna cena wykonania izolacji poziomej w budynku o wymiarach ścian 9 mb x 8 mb, grubości ścian ok. 1,5 cegły, wynosi w przybliżeniu 4200 zł.

Firma ECS posiada licencje na wykonywanie metodą iniekcji krystalicznej od 1996 r.

Informacje na http://www.osuszaniedomow.hg.pl
tel. 885 280 280
Działamy na terenie całego kraju.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 885... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Piotr

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi remontowo-budowlane
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-04-09

Zgłoś naruszenie
Piotr

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij