Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA

300,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska
Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 1Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 2Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 3Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 4Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 5Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 6Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 7Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 8Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 9Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 10Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 11Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 12Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 13Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 14Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 15Odpocznij wiosną na Mazurach - dom z domowym SPA - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 16

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Dla ilu osób:
8

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Tak

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Tak

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Spędź Ferie zimowe na Mazurach i ciesz się urokami zimy niczym w górach!

Zapraszamy do naszych całorocznych, komfortowo wyposażonych domów wakacyjnych usytuowanych w przepięknej mazurskiej okolicy, w otoczeniu przyrody i wieloma atrakcjami dla wszystkich gości również tych najmłodszych.
Dom z bala, blask ognia w kominku, balia, sauna, zimowe krajobrazy i wyciągi narciarskie w pobliżu, a do tego kulig, ognisko, sanki - to tylko wybrane atrakcje dla gości naszych mazurskich domów podczas zimowego urlopu, wypoczynku, weekendu w gronie przyjaciół lub najbliższej osoby .

Do skorzystania z naszej zimowej oferty specjalnej FERIE ZIMOWE zachęcamy zwłaszcza amatorów aktywnego wypoczynku, pięknej zimowej przyrody, spokoju i ciszy, których w okresie ferii próżno szukać w… polskich górach. Zapewniamy odpoczynek z dala od miejskiego hałasu przy blasku ognia z odrobiną relaksu w gorącej wodzie - hartując ciało w saunie lub ruskiej bani.

Cena pobytu zimowego w domu Wrzospa (od niedzieli do piątku) : jedynie 250zł/doba - wraz z atrakcjami( w tym przygotowaną kąpielą w ruskiej bani na zewnątrz bez limitu)!

Wybierając Mazury na cel swojego zimowego urlopu, przekonasz się, że nie trzeba wyjeżdżać daleko w góry, by nauczyć się jeździć czy biegać na nartach. W najlepszych kompleksach narciarskich, które znajdują się blisko Szczecinowa, m.in. wyciąg narciarski w Okrągłym, Pięknej Górze, Szelmencie, można skorzystać z lekcji z instruktorem lub doskonalić umiejętności samodzielnie. W mniejszym tłoku aniżeli na górskich stokach w Polsce. Tam również można wypożyczyć sprzęt narciarski.

Kulig? Ognisko? Sanki? Morsowanie? Wędkowanie? - Zima dopisuje, nie ma więc co zwlekać - skorzystaj z tradycyjnych polskich rozrywek zimowych! Zapraszamy!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
LUNA

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Noclegi
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 495
Data dodania: 2019-01-11

Zgłoś naruszenie
LUNA

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ