Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom na Mazurach ze SPA(sauna, solarium, jakuzii, ruska ban

350,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska
Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 1Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 2Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 3Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 4Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 5Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 6Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 7Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 8Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 9Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 10Odpocznij na Mazurach jesienią lub zimą - dom... - Noclegi - Cała Polska - zdjęcie 11

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Z łazienką:
Tak

Dla ilu osób:
12

Śniadanie w cenie:
Nie

Akceptowane zwierzęta:
Tak

Parking:
Tak

Plac zabaw:
Tak

Balkon:
Tak

Bar/restauracja:
Nie


Opis

Mazury - cud natury w… cudownych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i pakietami specjalnymi - odpocznij w komforcie - długi weekend listopadowy - Święta Bożego Narodzenia - Domy tylko dla Państwa

Odkryj Mazury jesienią i zimą
Korzystaj, gdy inni nie korzystają!
Kolory jesiennych liści, piękno przyrody przygotowującej się do zimowego snu, przestrzeń wolna od turystyki i cisza - to wszystko czeka na odwiedzających Mazury po letnich wakacjach. Piękna okolica, przytulne oraz komfortowo wyposażone domy (całoroczne), których atrakcją o tej porze roku jest niewątpliwie blask ognia w kominku i widok z okien na mazurski krajobraz, skuszą wszystkich zmęczonych tłumami, gonitwą albo skwarem. Zapraszamy na grzyby, ryby, długie spacery i relaks na świeżym powietrzu. Wszak pogoda jest zawsze - wystarczy się tylko dobrze ubrać. Domatorom zaś polecamy nasze domowe spa.

Ale to nie wszystko!
Rezerwując pobyt w naszych obu domach w okresie jesienno-zimowym, otrzymasz od 10 do 50% rabatu na pobyt w wybranym terminie, w wybranym domu. Cena zależna od długości pobytu oraz liczby osób.

Pomysł na weekend we dwoje…
Romantyczny weekend na Mazurach? U nas to możliwe o każdej porze roku. Zapraszamy do komfortowo wyposażonych wnętrz naszych domów: Jasminspa i Wrzospa! Spa w domu, masaże na życzenie, a do tego piękno jesiennej lub zimowej przyrody. Prawdziwej przyrody.

… i na większą imprezę
Oba domy pomieszczą od 8 do 12 osób. Czekają na Was komfortowo i kompleksowe wyposażone wnętrza, idealne na spędzenie czasu w większym gronie - zarówno na aktywnym wypoczynku, jak i biesiadzie przy stole. Zorganizujemy wieczór kawalerski lub panieński i każdą inną dowolną imprezę - na Mazurach, w naszych domach.

Na co czekasz? Zarezerwuj!

www.domnamazurachspa.pl
tel. 531440447


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
LUNA

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Noclegi
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 212
Data dodania: 2019-09-26

Zgłoś naruszenie
LUNA

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ