Narty,buty i kaski z goglami

1 800,00 zł

Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska
Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 1Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 2Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 3Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 4Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 5Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 6Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 7Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 8Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 9Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 10Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 11Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 12Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 13Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 14Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 15Narty,buty i kaski z goglami - Narciarstwo i Snowboard - Cała Polska - zdjęcie 16
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Sprzedam dwa komplety nart:
Damski "FISHER " 1,60 cm
Męskie "ATOMIC" 2 m
wraz z kijkami,pokrowcami.
Ponadto w cenie są:
Dwie sztuki gogle
Kaski męski i damski
Buty damskie 39/40
Buty męskie 45/46 z pokrowcami.
Stan sprzętu idealny, bez uszkodzeń.
Używany kilka razy przez 2 sezony.
To naprawdę OKAZJA cena do lekkiej negocjacji .


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 601... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Bolesław

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Narciarstwo i Snowboard
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 25
Data dodania: 2020-01-22

Zgłoś naruszenie
Bolesław

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ