Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In One ! Tu kupisz na raty !

12 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska
Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 1Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 2Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 3Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 4Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 5Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 6Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 7Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 8Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 9Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 10Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 11Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z All In... - Pozostałe wędkarskie - Cała Polska - zdjęcie 12

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Łódka zanętowa Baitboat.pl TRIMARAN z ALL IN ONE
(GPS, AUTOPILOT, ECHOSONDA, GOOGLE MAPS, DANE BATYMETRYCZNE)

Łódka zanętowa do wywózki zanęty oraz zestawów - model TRIMARAN Baitboat.pl . Kadłub łódki został zaprojektowany komputerowo przy użyciu programu typu CAD następnie jako forma wykonany został całkowicie w technologii CNC. Kadłub wykonany jest z wytrzymałego tworzywa ABS 5mm w technologii formowania podciśnieniowego. Zastosowanie tworzywa ABS do produkcji kadłuba pozwala na zwiększenie jego wytrzymałości co daje nam mniejsze ryzyko jego uszkodzenia. W procesie projektowania kadłuba udział brali inżynierowie , którzy na co dzień zajmują się projektowaniem statków i jachtów. Pozwoliło to uzyskać kadłub o dobrych właściwościach hydrodynamicznych. Zastosowane napędy w osłonach ze stali nierdzewnej (oparte na łożyskach nierdzewnych EZO, spiekanych tulejach ślizgowych z brązu, simmeringu uszczelniającego, całkowicie bezobsłgowe bez konieczności dokładania smaru !!) pozwalają na szybkie przemieszczanie się jednostki, precyzyjne manewrowanie. Dzięki konstrukcji kadłuba w formie trimaranu oraz obniżonemu środkowi ciężkości łódź uzyskała bardzo dobrą stabilność na wodzie. Podzespoły wykorzystane do budowy łodzi to wysokiej jakości elementy renomowanych producentów z dziedziny modelarstwa. Do sterowania łódką zastosowaliśmy radionadajnik FLYSKY działający w paśmie 2,4 Ghz. Pozwala to na znaczne zwiększenie zasięgu łódki oraz niweluje praktycznie do zera jakiekolwiek zakłócenia, które mogły by być przyczyną utraty kontroli nad łódką.

Bezprzewodowy system ALL IN ONE (GPS,AUTOPILOT,ECHOSONDA,GOOGLE MAPS,DANE BATYMETRYCZNE) - system bezprzewodowej nawigacji satelitarnej dzięki któremu można zapisać nawet do 500 miejsc nadając przy tym każdemu miejscu inną nazwę. Bezprzewodowy GPS z auto pilotem pozwala na całkowite sterowanie łódką zanętową w oparciu o współrzędne GPS. Wystarczy włączyć autopilota a łódka zanętowa sama dopłynie do wyznaczonego punktu , otworzy komory zanętowe a następnie powróci do brzegu ! Dodatkowo można wyznaczać trasy (do 40 punktów trasy) bezpośrednio na podstawie map google (także mapy satelitarne).System ten jest szczególnie przydatny w nocy lub zamglonych porach dnia. Po oznaczeniu łowiska (wirtualny marker) wystarczy sterować łódką zanętową spoglądając tylko na monitor GPS-u lub uruchomić Auto Pilota, który nakieruje nas dokładnie na oznaczone wcześniej miejsce , do którego wcześniej wywoziliśmy zestawy lub nęciliśmy. Po włączeniu auto pilota łódka zanętowa sterowana będzie automatycznie bez konieczności Twojej ingerencji. W przypadku mocno ograniczonej widoczności na łowisku jest to wręcz nie zastąpione urządzenie.

Echosonda bezprzewodowa do łódki zanętowej na bazie przetwornika LOWRANCE HDI - w tym modelu echosondy bezprzewodowej zastosowany został hybrydowy sonar HDI. Pozwala on na obrazowanie podwodnego świata w postaci podzielonego ekranu z dwoma odczytami jakie daje echosonda bezprzedowa HDI. Jest to zaawansowana echosonda bezprzewodowa do łódki zanętowej. Podzielony obraz i odczyt z hybrydowego sonaru pozwala na głębszą analizę i "zwiększa widoczność" pod wodą.Mówiąc prościej - ta bezprzewodowa echosonda pozwala widzieć więcej szczegółów przez co można lepiej zinterpretować to co jest wyświtlane na ekranie. Dodatkową opcją jest zbieranie danych batymetrycznych , dzięki którym można stworzyć, na komputerze wyposażonym w oprogramowanie REEFMASTER, mapę batymetryczną danego zbiornika w 3D. ( oprogramowanie REEFMASTER nie jest zawarte w komplecie! )

Urządzenie działa na 7 calowym tablecie marki SAMSUNG. (tablet jest w komplecie)GPS bezprzewodowy z auto pilotem pozwala osiągnąć dokładności nawigowania w granicach 100 cm do 1,5m. W 95% przypadków jest to około 1 m dokładności. Zasięg działania urządzenia 1000 metrów.

ŁÓDKA JEST MONTOWANA W POLSCE. ZAPEWNIAMY SERWIS GWARANCYJNY JAK I PO GWARANCYJNY NA TERENIE POLSKI ! KUPUJESZ OD PRODUCENTA !

GWARANCJA UD


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Kornel
(KORNKOM Kornel Konera)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe wędkarskie
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-03-11

Zgłoś naruszenie
Kornel
(KORNKOM Kornel Konera)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij