Kalendarze trójdzielne już od 4,30 zł/egz. Faktura VAT dla firm

Kalendarze trójdzielne już od 4,30 zł/egz. Fa... - Reklama, marketing - Cała Polska
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kalendarze trójdzielne są jednym z lepszych i cenionych nośników reklamowych. Praktyka wskazuje, że produkt tego typu funkcjonuje u Waszego Klienta praktycznie przez cały rok. Ciągle przypomina o Waszej formie. Na kalendarzach trójdzielnych zazwyczaj umieszczamy logo i zdjęcie (na główce kalendarza). Nasze kalendarze trójdzielne są zdecydowanie lepsze, albowiem pozwalają zamieścić znacznie więcej informacji. Do dyspozycji mamy nie tylko główkę kalendarza, ale też miejsce pomiędzy kalendariami oraz bardzo dużą stopkę na dole kalendarza. Plecki są zadrukowane w całości w pełnym kolorze.

http://www.alt-media.com.pl/kalendarze-trojdzielne/

Przykładowe ceny:

100 egz.:5,37 zł netto/egz.;
300 egz.: 4,50 zł netto/egz.;
500 egz.: 4,30 zł netto/egz.

Rozmiar naszych kalendarzy trójdzielnych to aż 310 x 765 mm. Aby pobrać makietę naszego kalendarza zapraszamy tutaj: makieta kalendarza trójdzielnego. Możemy je wykonać także w innych rozmiarach, należy zgłosić zapytanie poprzez e-mail. Standardowo nasze kalendarze trójdzielne wykonujemy z podstawowym uszlachetnieniem, jakim jest lakier dyspersyjny. Na życzenie możemy laminować je specjalna folią błysk, mat lub wykonać lakierowanie wybiórcze UV.

http://www.alt-media.com.pl/kalendarze-trojdzielne/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
altmedia

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Reklama, marketing
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2020-10-19

Zgłoś naruszenie
altmedia

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ