Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic" + bonus mrówki!

100,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska
Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 1Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 2Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 3Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 4Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 5Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 6Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 7Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 8Formikarium cena/jakość "Crystal Exotic&... - Pozostałe zwierzęta - Cała Polska - zdjęcie 9

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kolonia mrówek gatunku Lasius niger (królowa + 5-10 robotnic) gratis!
Jesteśmy zawsze w kontakcie i gotowi udzielić odpowiedzi na każde Twoje pytanie, ponieważ nasi menedżerowie starają się nie spać przez całą dobę! Szczegóły prywatnie!

Linia formikaria „Crystal Exotic” to nowe słowo w świecie myrmikerów, dlaczego? Nasz produkt jest wyjątkowy i skierowany zarówno do początkujących, jak i doświadczonych miłośników różnych egzotyki. Prostota, niezawodność, wszechstronność i oczywiście jakość, to wszystko główne atrybuty naszej marki!

Należy z góry powiedzieć, że wszystkie nasze formikaria są wyposażone w komory gipsowe, dlaczego jest to konieczne? Faktem jest, że gips lub alabaster to jedno z najwygodniejszych środowisk dla każdej kolonii mrówek! Dzięki temu utrzymywana jest wymagana wilgotność, nawet najwyższa, tak niezbędna dla gatunków tropikalnych. Dlatego nasze formikaria mają tak wymowną nazwę - „egzotyczne”.
Przyjrzyjmy się razem bliżej każdemu nowemu modelowi!
Formikarium "Crystal Exotic Model XL"

Linię naszych najnowszych formikariów otwiera ich największy przedstawiciel - "Crystal Exotic Model XL". Jego niewątpliwą zaletą jest wielkość, która pozwala na zamieszkiwanie w nim dowolnego gatunku mrówek, nawet dużego gatunku, nie myśląc o rychłej relokacji kolonii. Doskonały i wszechstronny wybór dla tych, którzy kochają „wszystko, od razu i na długo”. Ta formikaria na pewno wystarczy Twoim pupilom na 1,5 - 2 lata!

Dane techniczne:
Całkowity rozmiar: 250x250 mm;
Arena: 230x100x90 mm;
Moduł mieszkaniowy: 250x140 mm;
Wysokość komory: 11-15 mm;
Grubość tynku: 4 mm.

Pojemność względna:
1500 osobników gatunku Messor structor;
3000 osobników gatunku Lasius niger.
Formikarium "Crystal Exotic Model L"

Drugi model to formikarium „Crystal Exotic Model L”. Jego standardowe wymiary nie zajmują dużo miejsca, zachowując przy tym wystarczająco dużo miejsca na wygodne życie mrówek. To świetny wybór dla każdego, kto szuka równowagi między budżetem a możliwościami! W niczym nie ustępuje starszemu bratu, z wyjątkiem ceny i rozmiaru =).

Dane techniczne:
Całkowity rozmiar: 200x200 mm;
Arena: 180x80x90 mm;
Moduł mieszkaniowy: 200x110 mm;
Wysokość komory: 11-15 mm;
Grubość tynku: 4 mm.

Pojemność względna:
1200 osobników gatunku Messor structor;
2500 osobników gatunku Lasius niger.
Formikarium "Crystal Exotic Model M"

Trzeci, bardziej kompaktowy model o nazwie „Crystal Exotic Model L” to wybór zdecydowanej większości naszych klientów, łączący nowoczesny design, przystępną cenę i niezwykle wygodne wymiary, nawet do umieszczenia w biurze! Zrobią taki prezent Tobie, lub Tobie bliskiej osobie - wszyscy będą zadowoleni!

Dane techniczne:
Całkowity rozmiar: 200x150mm;
Arena: 130x85x70 mm;
Moduł mieszkaniowy: 200x110 mm;
Wysokość komory: 11-15 mm;
Grubość tynku: 4 mm.

Pojemność względna:
1000 osobników gatunku Messor structor;
2000 osobników gatunku Lasius niger.
Miniformikarium "Crystal Exotic Model S"

A naszą linię formikariów zamyka najmłodszy model - „Crystal Exotic Model S”, który nie może pochwalić się dużymi gabarytami i przestronną areną, bo przede wszystkim jest obszernym inkubatorem dla kolonii startowej, a dopiero potem - małe formikarium. Ten model to idealne rozwiązanie, jeśli mrówki w probówce nie są dla Ciebie!

Dane techniczne:
Całkowity rozmiar: 210x90mm;
Arena: 90x85x15 mm;
Moduł mieszkaniowy: 100x90 mm;
Wysokość komory: 11-15 mm;
Grubość tynku: 4 mm.

Pojemność względna:
300 osobników gatunku Messor structor;
650 osobników gatunku Lasius niger.


Ogólne dodatkowe informacje o linii formikaria „Crystal Exotic”:

Moduły mieszkalne podzielone są na kilka przedziałów (po 1-5 komór w każdym). Muszą być otwierane w miarę wzrostu kolonii, a wymaganą wilgotność osiąga się przez zwykłe zwilżenie specjalnego zbiornika gipsowego.

Areny mają również możliwość nakładania się na moduł miesDane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ant_Exotic_PL

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe zwierzęta
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 15
Data dodania: 2021-08-28

Zgłoś naruszenie
Ant_Exotic_PL

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij