Dorodne kocieta maine coon tylko na kolanka

1 500,00 zł


Opis

Hodowla kotów rasy maine coon- RYSI PAZUR ma do zaoferowania dwa kocurki I jedną koteczkę ur.21-01-2018( HCM N/N).Kocięta po czempionie.Niebieski klasycznie pręgowany kocurek to Benji . Czarny klasycznie pręgowany kocurek (największy to Baron.Słodka niebieska szylkretka to przytulajka Bajka.Kociaki zapowiadają się na bardzo duże okazy maine coonów.Mają fajne miziaste charaktery.Bardzo lubią być głaskane I brane na ręce co wyrażaja cudownym mruczeniem. Kociaki posiadają rodowód, książeczkę zdrowia, szczepienia ,są wykastrowane,zaczipowane a do nowego domku otrzymają wyprawkę. Jesteśmy zarejestrowani w CCAMBER pod patronatem FPL.Zapraszam do zobaczenia kociaków na żywo , w hodowli. www.rysipazur.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl