Cześć, poszukuję modelek, e-dziewczyn


Nie masz z kim pogadać?

Znajdź partnerkę lub partnera do rozmów i nie tylko!

(Uwaga, treść tylko dla pełnoletnich)
Cześć, poszukuję modelek, e-dziewczyn - Pan szuka Pani - Cała Polska
Napisz

Opis

Cześć. Poszukuję dziewczyn do wesołej, opartej na szacunku i kulturalnej atmosferze sponsorowanej relacji. Szukam internetowych modelek, dziewczyn chcących zarabiać pieniądze na robieniu sobie zdjęć i filmów. Docelowo szukam jednej dziewczyny do stałej relacji ale musisz wtedy być gotowa na moje wyzwania, jeśli nie jesteś gotowa na pełną hmm.. ekspresję a mimo to wahasz się z napisaniem to poszukuję też dziewczyn do bardziej softowych zdjęć, np różnych przebieranek czy pokazów strojów.
I teraz tak, jeśli jesteś zainteresowana napisz do mnie ale w pierwszej wiadomości musisz wysłać mi jakieś swoje zdjęcia i koniecznie dołączyć jedno zdjęcie weryfikacyjne, tzn. zdjęcie z kartką na której napisałaś datę wysłania do mnie wiadomoci i napis... koleżanka. Naciąłem się już na oszustów i dziwaków.
We wiadomości do mnie napisz coś o sobie.
Interesuje mnie kontakt od dziewczyn 18-22
Wszystko do dogadania.

Nie krępuj się i napisz. Pozdrawiam. ..

Zobacz cały opis

Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Dane wystawiającego:
Dawid

Cała Polska
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 365
Data dodania: 2022-08-15

Zgłoś naruszenie
Dawid

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij