Szklanka Clarice 3 szt.

316,00 zł

Szklanka Clarice 3 szt. - Szklanki - Bytom
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Zestaw szklanek Clarice marki Seletti stanowi całkiem dosłowny mariaż Wschodu z Zachodem… Dzięki temu komplet ten prezentuje się ze wszech miar wyjątkowo. Zalety:Każda szklanka Clarice jest inna – zarówno pod względem ozdobnego motywu, jak i samej formy oraz wybranej kolorystyki. Jedna część szklanki ma fakturę gładką, za to udekorowaną bogatym, kolorowym wzorem inspirowanym kulturą Wschodu. Druga część jest natomiast całkiem przeźroczysta, nieco wyższa, a jej elementem ozdobnym jest sama tłoczona struktura materiału, która nawiązuje do spuścizny Zachodu. W zestawie znajdują się 3 szklanki. Przeznaczenie:Szklanki Clarice doskonale sprawdzają się w niestandardowych, ekstrawaganckich aranżacjach domowych i gabinetowych. Materiały:Komplet powstał ze szkła. Dobrze wiedzieć!Za design ten odpowiedzialne jest studio projektowe CTRLZAK.

Dodatkowe informacje o produkcie oraz sposobach i kosztach dostawy znajdziesz na stronie sklepu. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Wnętrza
(Home Design)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szklanki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wnętrza
(Home Design)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij