Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal - 2 kg

109,80 zł

Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal... - Karmy dla kotów - Bytom

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Dorastające kocięta mają wysokie zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze, dlatego ważna jest szybka pomoc, kiedy młode cierpią na problemy z trawieniem. Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal jest specjalnie opracowana, aby zapewnić kociętom wszystkich niezbędnych składników odżywczych przy ostrych problemach związanych z wchłanianiem jelitowym. Jest to bogata w energię i składniki odżywcze dietetyczna karma sucha, która również nadaje się do stosowana po chorobie lub po operacji. Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal zawiera lekkostrawne składniki i zwiększoną zawartość elektrolitów. Zrównoważona mieszanka błonnika może wspomóc prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Duża zaleta: krokieciki można łatwo namoczyć, co ułatwia młodym i osłabionym kociętom przyjmowanie pokarmu. Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal w skrócie: Dietetyczna, pełnowartościowa karma dla kociąt, podawana w celu złagodzenia ostrych zaburzeń wchłaniania jelitowego, jak również w celu wzmocnienia organizmu podczas rekonwalescencji. Odpowiednia również dla kotek w ciąży i kotek karmiących. Lekkostrawna: ze dobranymi składnikami i zrównoważoną mieszanką błonnika. Zwiększona zawartość elektrolitów: może pomóc w wyrównaniu utraconych składników odżywczych. Wysoka wartość energetyczna, bogate składniki odżywcze: dostosowana do potrzeb żywieniowych w fazie wzrostu, zawieraja wszystkie ważne składniki odżywcze w dopasowanych ilościach. Smakowita receptura: wysoce akceptowana przez wiele kociąt. Z prebiotykami: aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Łatwe do namoczenia krokieciki: dla łatwiejszego pobierania pokarmu. Suchą karmę można również łączyć z dostępną karmą mokrą, która ma konsystencje lekkiego musu. Poszukujesz karmy mokrej z tej linii? Royal Canin Veterinary Kitten Gastrointestinal

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bytom
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-09-07

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij