Royal Canin Maxi Adult - 2 x 15 kg

419,80 zł

Royal Canin Maxi Adult - 2 x 15 kg - Karmy dla psów - Bytom

Opis

Duże psy mają wysokie wymagania i duże potrzeby. Karma Royal Canin Maxi Adult to karma stworzona z myślą o zaspokojeniu szczególnych potrzeb żywieniowych dorosłych psów o masie ciała 26–44 kg. Zawarte w karmie włókna pokarmowe wspomagają prawidłowy przebieg procesów trawiennych. To z kolei przyczynia się do prostej i skutecznej kontroli masy ciała. Nadwaga może jeszcze bardziej obciążać już i tak obciążone stawy i w rezultacie prowadzić do ich osłabienia. Ponadto kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA korzystnie wpływają na zdrowie skóry i sierści. Tym samym intensywnej zabawie i aktywności fizycznej już nic nie stoi na przeszkodzie. Royal Canin Maxi Adult w skrócie: Wysokiej jakości karma sucha dla psów dużych ras w wieku od 15 miesiąca życia. Beztroskie życia Kompletna receptura została specjalnie dopasowana do potrzeb dorosłych i dużych psów. Wzmocnienie i pielęgnacja Specjalne krokiety wspomagają mięśnie żwaczowe, a poprzez mechaniczne ścieranie – higienę pyska. Rozwiązanie dla dużych ras: zawartość energii i witamin została optymalnie dopasowana do wielkości i masy ciała na poziomie 26–44 kg. Wsparcie pracy jelit: dzięki włóknom pokarmowym, mogą przyczynić się do zachowania prawidłowej masy ciała. Zdrowie stawów: prozdrowotne oddziaływanie dzięki ułatwionej kontroli masy ciała. Zdrowa skóra: Kwasy tłuszczowe omega-3, jak EPA i DHA, korzystnie wpływają na zdrowie skóry i sierści. Wsparcie pracy jelit: dzięki odpowiedniej zawartości włókien. Kup teraz warianty 4 kg lub 15 kg karmy suchej dla psa Royal Canin Maxi Adult, a pakiet próbny karmy mokrej Royal Canin otrzymasz gratis! Pakiet próbny Maxi Adult zawiera: 4 x 140 g Royal Canin Maxi Adult w sosie 1 x kupon 10% --> Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu Royal Canin Maxi Adult, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Dla większego urozmaicenia – różne warianty produktu Karma Royal Canin Maxi Adult jest dostępna także jako karma mokra w sosie. Stosując karmienie mieszane karmą suchą i karmą mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje prawidłową ilość karmy mokrej i suchej. Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Maxi Adult znajdziesz tutaj: Royal Canin Maxi Adult

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bytom
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij