Następne

Cytryna czerwona duże drzewko

150,00 zł


Opis

- doniczka - 20cm,

- wysokosc - 80-100cm.

- Podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku.

Citrus Limon Rosso.

 
Roslina charakteryzuje sie specyficznymi owocami o miazszu zabarwionym na czerwono. Jest to sredniej wielkosci roslina o pionowym wzroscie galezi oraz owalnych, miesistych lisciach w kolorze ciemnozielonym, lekko karbowanych na brzegach. Zasadnicze kwitnienie wystepuje w okresie od wczesnej wiosny do jesieni. Wtedy tez lubi ona regularne nawozenie. Kwiaty w poczatkowej fazie kwitnienia przybieraja barwe jasnofioletowa. Jak wszystkie cytrusy, roslina lubi cieple, jasne stanowisko. Preferuje próchnicze i lekko kwasne, dobrze przepuszczalne podloze. Od pazdziernika do kwietnia nalezy zapewnic jej dobre warunki do zimowania. Nalezy wtedy zmniejszyc ilosc i czestotliwosc podlewania, gdyz bardzo zle znosi przelanie.
 

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowana przez Ciebie roslina posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia.

Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.


Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Cytryna czerwona duże drzewko - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne