Biały klasyczny regał łazienkowy z szafką - Rusti 5X

968,00 zł

Biały klasyczny regał łazienkowy z szafką - R... - Szafki biurowe - Bytom

Opis

Psychologia kolorów określa biały, jako symbol czystości, niewinności, młodości, światła, radości i szczęścia. Wiele z nas uważa biel za kolor idealny. Utożsamiamy go z dobrem. Kolor ten potrafi doprowadzić osobę do stanu całkowitego spokoju, pomaga zebrać myśli. Biel pomaga odpocząć i uspokaja. Biały jest także idealnym kolorem do łazienki, ponieważ kojarzymy go z czystością i sterylnością, ale także wytwornością i elegancją. Jeśli pragniesz, by Twoje wnętrze było jasne i ponadczasowe to biała szafka łazienkowa Rusti 3X to doskonały wybór.  Szafka łazienkowa o eleganckim i ponadczasowym wykończeniu Regał łazienkowy z szafką Rusti 5X sprawdzi się idealnie w klasycznej łazience. Dzięki dużej powierzchni do przechowywania zmieścisz wszystkie swoje akcesoria łazienkowe w jednym miejscu. To czego nie chcesz mieć na widoku możesz schować do dolnej szafki zamykanej podwójnymi dekoracyjnymi drzwiami.   Klasyczny projekt mebla sprawia, że bez problemu możesz go wykorzystać także w inn

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Bytom
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szafki biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-05-29

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Szafki biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij