Białe narożne biurko z półką i szufladą - Stefan

428,00 zł

Białe narożne biurko z półką i szufladą - Stefan - Biurka - Bytom

Opis

Wymagasz od siebie jak najwięcej w wykonywanej pracy? Chcesz mieć dopięte wszystkie sprawy na ostatni guzik? Dbasz o detale i perfekcyjność? Marka Elior przygotowała dla Ciebie idealne biurko Stefan tak aby Twój mebel był tak samo doskonały jak jakość Twojej pracy. Idealnie zorganizowane stanowisko pracy dla wymagających tak abyś mógł czerpać jak najwięcej radości z wykonywania codziennych obowiązków.  Dopasuj biurko do pomieszczenia i Twoich potrzeb! Zadbaj o wygodę pracy tak aby każdy Twój dzień był udany i kończył się z uśmiechem na twarzy. Uporządkowane stanowisko pracy pomoże Ci się skupić i zachować przejrzysty umysł. Zorganizuj swoje miejsce pracy z modułowym biurkiem Stefan z nadstawką na laptopa. Ten funkcjonalny mebel możesz ustawić tak jak chcesz aby Twoja praca kojarzyła się z czymś przyjemnym i wygodnym. Dzięki modułowej konstrukcji możesz je dowolnie ustawić w każdym pomieszczeniu. Mebel zawiera dwie głębokie półki, na których pomieszczą się wszystkie Twoje ksią

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bytom
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Bytom
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 14
Data dodania: 2021-06-03

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij