Zdradzeni w związku TesterzyWiernosci

Zdradzeni w związku TesterzyWiernosci - Pozostałe usługi - Bydgoszcz
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Partnerstwo ma wiele twarzy i odsłon życia. Wszystko wali się z chwilą gdy się roztajemy a nasza druga połowa odchodzi do innej osoby. Staramy się aby powróciła lecz nie jest to takie łatwe, możemy pomóc. Staramy się odbić daną osobę z rąk nowej miłości co pozwoli na skłonienie jej do powrotu w poprzednie życie i związek. Może tylko spodziewamy się iż jest możliwość iż dana osoba z którą dzielimy życie oddala się od nas. Jesteśmy zaniepokojeni iż nie wraca do domu, znika po odebraniu telefonu - to symptomy zdrady lecz czy ona nastąpiła?. Sprawdzimy to czy dana osoba jest skłonna do związków poza Państwem. Możemy to zrobić w obydwu przypadkach na wiele sposobów jako czynności w realu czy w Internecie. Dobierzemy odpowiednio pracowników nie tylko pod kątem wyglądu ale również zachowania czy możliwości nawiązywania rozmowy w danych tematach którymi interesuje się dana osoba. Nie zastanawiaj się bo będzie za późno kontakt nic nie kosztuje a możesz zyskać wiele ponieważ działamy od paru lat z pozytywnym efektem i oferujemy umowę na każde usługi nie tak jak osoby prywatne które po wpłacie znikają.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2019-07-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ