Następne

Wynajem VW GARBUS na kazda okazje ,Auto do ślubu ,sesje zdjeciowe.


Opis

Witam Mam do zaoferowania Państwu wynajem okazjonalny pięknego czerwonego VW Beetle ''Garbus'' z 1958roku odrestaurowany do lat 70tych z silnikiem 1200 , który swoim klimatem i urokliwym wyglądem wprowadza pozytywną atmosfere na każdej imprezie .Wzbudza wiele uwagi na ulicy w szczególności po włączeniu głośnej Fanfary!!!!Link poniżej prezentujący jak grają
https://www.youtube.com/watch?v=YJsIvVssLDo

W wyposażeniu jest również , czarno/czerwone skórzane wnętrze ze śnieżno białą podsufitką wykonaną w tym roku od podstaw,przyciemniany szyberdach ,radio CD/USB/AUX wiec możemy puścić dowolną muzyke jaką Pańtswo sobie życzą w tym wyjątkowym dniu .
Doskonały na :
Śluby/Wesela
Wieczór Panieński/Kawalerski
Zaręczyny
Urodziny/18stki
Sylwester
Komunie
Imprezy firmowe
Promowanie firmy
Sesje zdjęciowe
Do reklamy.
lub też poprostu jako forma atrakcji.
Możliwość przystrojenia Garbuska w dowolnym stylu , dekoracje ślubne + tablice okolicznościowe.
Mamy również w ofercie Fotobudke ze smiesznymi gadzetami , balony z helem ,które rownież mogą być jako element dekoracji auta .
Zapraszamy do kontaktu .


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne