Wykładowca - elektryk

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Wymagane doświadczenie:
Tak

Dojazd do Klienta:
Tak

Praca za granicą:
Nie

Profil:
Przedmioty ścisłe

Czas trwania:
rok


Opis

Skk sp. z o.o. zatrudni wykładowcę do prowadzenia zajęć praktycznych z Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego dającego uprawnienia Technika Elektryka.

Wykładowca będzie miał na celu odpowiednio przygotować uczniów do państwowego egzaminu E.7 - montaż i konserwacja maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele w częstotliwości mniej więcej co 2 tygodnie.
Przykładowe przedmioty do prowadzenia to:
- Montaż instalacji elektrycznych
- Pomiary elektryczne i elektroniczne
Wymagania i kwalifikacje:
- posiadanie odpowiednich kwalifikacji,
-doświadczenie zawodowe,
- samodzielność w działaniu, kreatywność i zaangażowanie,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Osoby zainteresowane Prosimy o przesyłanie Cv na adres mailowy [email protected] z dopiskiem - nauczyciel elektryk lub doniesienie do sekretariatu szkoły przy ul. Jagiellońskiej 4 II piętro.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Bydgoszcz - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Toruń i okolica (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Inowrocław i okolica (pow. inowrocławski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Świecie i okolica (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka i okolica (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Rynarzewo i okolica (pow. nakielski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Barcin i okolica (pow. żniński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie i okolica (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Bydgoszczy lub w całym województwie kujawsko-pomorskim.