Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeglarzy i motorowdniaków.

85,00 zł

Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz
Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 1Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 2Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 3Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 4Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 5Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 6Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 7Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 8Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 9Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 10Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 11Wodny sprzęt ratunkowy i asekuracyjny dla żeg... - Odzież i obuwie żeglarskie - Bydgoszcz - zdjęcie 12
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu jednostek pływających w sprzęt ratunkowy i asekuracyjny. Dostarczamy wyposażenie ratunkowe i asekuracyjne na statki śródlądowe, jachty żaglowe, łodzie motorowe i promy rzeczne. Do zakupów zapraszamy żeglarzy , motorowodniaków.

Oferujemy kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniaków, - kamizelki asekuracyjne na skutery wodne i narty wodne, - kamizelki asekuracyjne na kajaki i spływy kajakowe, - koła ratunkowe SOLAS na statki i jachty, - pasy ratunkowe solas na potrzeby żeglugi morskiej i śródlądowej, - rzutki ratunkowe na kąpieliska, - pływaki ratunkowe z uznaniem PRS-u na statki pasażerskie, - kamizelki pneumatyczne.

Pamiętaj : Kamizelka ratunkowa może uratować twoje życie!Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Mariusz
(FHU Wodniak)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odzież i obuwie żeglarskie
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 54
Data dodania: 2020-01-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Mariusz
(FHU Wodniak)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij