Oryginał HP No. 971 błękitny

449,00 zł

Oryginał HP No. 971 błękitny - Tusze, tonery - Bydgoszcz

Opis

Niebieski wkład atramentowy HP 971 Officejet umożliwia codzienne drukowanie kolorowych dokumentów o profesjonalnej jakości, zapewniając oszczędność czasu zespołów roboczych podczas tworzenia spójnych, trwałych wydruków. Funkcje Drukarka HP Officejet Pro X ze specjalnie zaprojektowanym wkładem zapewnia stabilną jakość i wydajność. Oryginalne, pigmentowe wkłady atramentowe HP, umożliwiają drukowanie wyraźnych, szybkoschnących i wodoodpornych dokumentów, które przetrwają dziesięciolecia. Dokonaj właściwego wyboru dostosowanego do swojego budżetu – standardowe wkłady po niższej cenie zakupu lub jeszcze bardziej opłacalne wkłady o wysokiej wydajności. Wszystkie oryginalne, pigmentowe wkłady atramentowe HP zapewniają szybką instalację i stałą jakość do ostatniej kropli atramentu. Oszczędzaj zasoby naturalne i pomóż chronić środowisko, stosując wkłady stworzone z myślą o jego ochronie. Pomóż oszczędzać papier i energię z narzędziem HP Smart Print i korzystaj z bezpłatnego i łatwego recyklingu w ramach programu HP Planet Partner

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Tusze, tonery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij