Megapakiet beaphar Dieta na nerki, 24 x 100 g - Jagnięcina

99,80 zł

Megapakiet beaphar Dieta na nerki, 24 x 100 g... - Karmy dla kotów - Bydgoszcz

Opis

Karma dietetyczna beaphar ze smacznym filetem z piersi kurczaka, wzbogacona tauryną, która korzystnie wpływającą na serce, mózg i wzrok albo z łososiem. Została stworzona specjalnie dla kotów z problemami dróg moczowych oraz nerek. Karma ta bazuje na najlepszych, naturalnych surowcach, bez dodatku środków konserwujących, wzmacniaczy smaku i innych środków chemicznych. Pakiet mieszany, 4 smaki, składa się z następujących wariantów: 6 x 100 g Pierś kurczaka 6 x 100 g Łosoś 6 x 100 g Kaczka 6 x 100 g Jagnięcina Dla kotów cierpiących na choroby układu moczowego czy nerek jest to bardzo ważne, by unikać dodatkowego obciążania tych narządów. Kupując w korzystnym pakiecie zaoszczędzisz! beaphar Dieta na nerki dla kotów z problemami układu moczowego i nerek w formie karmy mokrej, wzbogacona wyjątkowo smacznym i lekkostrawnym mięsem z piersi kurczaka albo łososiem, została stworzona pod nadzorem lekarzy weterynarii i specjalnie dostosowana do potrzeb kotów cierpiących na choroby nerek i dróg moczowych. Tauryna wchodząca w skład karmy wspomaga kocie serce, woreczek żółciowy, mózg oraz oczy. Sposób przygotowania oraz wspaniała jakość tego specjału zapewnia optymalne trawienie i wysoką akceptację. Szczegółowe informacje otrzymasz po kliknięciu w poniższy link: beaphar Dieta na nerki

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij