Gramofon ION AIR LP BK

522,32 zł

Gramofon ION AIR LP BK - Gramofony - Bydgoszcz

Opis

Air LP ™ Air LP ™ umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z nagrań do dowolnego głośnika Bluetooth. Postaw Air LP tam, gdzie jest to dla Ciebie wygodne i umieść głośnik Bluetooth w miejscu, w którym brzmi on najlepiej - dźwięk jest przesyłany bezprzewodowo, a twoje zmagania z kablami połączeniowymi w końcu się skończyły. Wygoda Air LP to w pełni funkcjonalny gramofon, który czerpie z twoich nagrań to, co najlepsze, i daje nieskończone możliwości czerpania przyjemności. Odtwarza 33 rekordy 1/3, 45 i 78 obr./min. Cichy układ napędu pasowego w połączeniu z funkcją Auto-Stop zapewnia wygodną obsługę. Konwertowanie nagrań Wejście Aux 1/8 cala (3,5 mm) umożliwia podłączenie innych urządzeń, a także bezprzewodowe przesyłanie tego dźwięku do głośnika Bluetooth. Air LP jest wyposażony w nasze oprogramowanie EZ Vinyl / Tape Converter, które konwertuje rekordy na pliki cyfrowe po podłączeniu Air LP do dowolnego komputera za pomocą dołączonego kabla USB. Na zawiasach znajduje się ochronna osłona przeciwpyłowa..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Gramofony
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Gramofony w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij