Generator Plazmowy + Prezent 10 ADR

17 500 zł

Generator Plazmowy + Prezent 10 ADR - Wyposażenie gabinetów,... - Bydgoszcz
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kupując PLASMA THERAPY - otrzymujesz w prezencie 10 Odpromienników ADR
Generator Plazmowy z dodatkowym programem komputerowym do obsługi - Plasma Connect -
19 600 zł
Zaawansowany, prosty w obsłudze interfejs, co ułatwia swobodne poruszanie po programie.
Funkcje - Bramkowania, Przemiatania, Zbiegania.
Bramkowanie: wprowadza do fali prostokątnej ostry punkt lub nasilenie, dzięki czemu nagle i z mocą wpływa do ciała bez szwanku dla człowieka lub zwierzęcia. Cecha ta nasila zdolność penetracyjną częstotliwości w celu zrekompensowania możliwości czynników chorobotwórczych oraz organizmu na sygnał.
Przemiatanie: wprowadza co najmniej jedną dodatkową częstotliwość po którejkolwiek ze strony głównego sygnału lub „docelowej” częstotliwości, aby zagwarantować celowanie we wszystkie mikroby i zrekompensować wszelkie wahania we Współczynniku Zabójczej Oscylacji. Dzięki przemiataniu wyłapane zostaną wszystkie szczepy drobnoustrojów oscylujących poza normalnym zasięgiem.
Zbieganie: jest rodzajem wymyślnego przemiatania lawirującego wokół głównej częstotliwości. Poniżej przedstawiony jest przykład zbiegania (główna częstotliwość to 2004): 2002, 2006, 2003, 2005, 2004. Zawarte są tu częstotliwości dookoła docelowej, co więcej, podanie ich w asymetryczny sposób sprawia, że drobnoustrojom ciężej jest się dopasować. Niektórzy doświadczeni użytkownicy RIFE'a uważają, że stosowanie zbieżnej grupy częstotliwości jest skuteczniejsze niż podawanie częstotliwości wprost, a nawet przemiatanie. Generator plazmowy PLASMA THERAPY (lepsza wersja - od RPZ -15) to doskonałe urządzenie, które zwalcza bakterie, wirusy, grzyby (wszelkie patogeny), komórki nowotworowe oraz zwalcza jednostki chorobowe, jak również dzięki zawartemu programowi "metabolizm" - odchudza !!.. Generator plazmowy PLASMA THERAPY to najdoskonalsze urządzenie na świecie, które emituje EM impulsy produkowane seryjnie. Urządzenie to dokładnie, płynnie oraz bardzo wolno przesuwa częstotliwość wyjściową, co doprowadza do skutecznego niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości.
Generator plazmatyczny PLASMA THERAPY to najefektywniejsze na świecie urządzenie, które emituje EM impulsy które oddziaływają na cały organizm a generatora można używać poddając jego działaniu nawet całą grupę osób. PLASMA THERAPY może być sterowany ręcznie lub przy użyciu komputera, gdzie można ustawić wiele wariantów i możliwości zakresów częstotliwości, które są odpowiednio uszeregowane.
Urządzenie to posiada bardzo długą historię, która sięga lat 30. XX wieku., kiedy to genialny amerykański wynalazła Royal Raymond Rife zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Zauważył, że kiedy poddaje się je działaniu tej częstotliwości udaje się doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia.
Bazując na teorii i doświadczeniach Rife'a podjęto prace nad stworzeniem generatora plazmowego PLASMA THERAPY. Ponad dwuletnie prace zostają zwieńczone sukcesem i powstaje generator plazmatyczny PLASMA THERAPY. Generator Plazmowy wykorzystuje wyładowania plazmowe jako medium transmisji impulsów elektromagnetycznych do niszczenia komórek rakowych, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów, drobnoustrojów i innych patogenów chorobotwórczych. Inspiracją dla twórców tego urządzenia była wiedza i doświadczenie geniusza ubiegłego wieku dr Royal Raymond Rife’a, która zaowocowała powstaniem unikalnego aparatu na miarę światową. W chwili obecnej na świecie są produkowane różne urządzenia tego typu. Konkurencyjny generator amerykańskiego wynalazcy James’a Bare’a intelektualnego spadkobiercy dr Rife’a - nie zbliża się nawet parametrami do Generatora Plazmowego.
Generator można używać w gabinecie oraz w warunkach domowych. Można co kilka zabiegów ponownie dobierać nowe aktywne częstotliwości. Prowadzimy sprzedaż urządzeń oraz szkolenia ze sposobów ich wykorzystania.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Krzysztof

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wyposażenie gabinetów, szpitali
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 36
Data dodania: 2019-06-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krzysztof

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ