Drewniane łóżko piętrowe domek - Rosti 3X

2 978,00 zł

Drewniane łóżko piętrowe domek - Rosti 3X - Meble dla dzieci - Bydgoszcz

Opis

Styczeń... Twoje dziecko znowu zostało w domu, bo nie wiadomo skąd przyczepił się do niego katar i kaszel? Zaczyna się tydzień siedzenia w domu i ciągłego marudzenia: mamo nuuuuudzę się! Dwoisz się i troisz, żeby zająć maluszka grami, puzzlami i rysunkami, a to dopiero pierwszy dzień? A gdyby tak w pokoju dziecięcym pojawił się mały plac zabaw? Łóżko piętrowe Rosti 3X marki Elior to nasza propozycja na pochmurne dni w domu z małym pacjentem! Od teraz zabawa w " Doktor Dosie " stanie się waszą ulubioną, a pluszowe maskotki z Pluszakowa będą miały swoją własną klinikę. Jak z bajki Rodzic, który zostaje w domu z chorym dzieckiem musi nieźle się nagimnastykować, żeby zająć swojego maluszka. W ruch idą wszystkie zabawki, kredki, malowanki, gry... Po kilku dniach dom wygląda, jakby przeszedł huragan! Stąd nasza rewelacyjna propozycja łóżka piętrowego Rosti 3X marki Elior, które w dzień przeobrazi się w domek, lecznicę dla pluszaków, czy sklepik, a nocą przeni

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Meble dla dzieci
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Meble dla dzieci w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij