Dokas filet w kawałkach - Filet z kurczaka, 3 x 200 g

46,80 zł

Dokas filet w kawałkach - Filet z kurczaka, 3... - Przysmaki dla psów - Bydgoszcz

Opis

Te przepyszne, niskotłuszczowe przekąski z kurczaka lub kaczki idealnie nadają się do podawania jako przysmak treningowy lub zwykła przekąska między posiłkami. Przysmaki wytwarzane są w ponad 90% z czystych filetów, poddawanych ostrożnemu procesowi suszenia. Do tego dochodzą ważne dla zdrowia substancje mineralne, które wspierają witalność psa. Jakość produktów Dokas jest regularnie kontrolowana i oceniana przez niemiecki Instytut SGS Fresenius. Ponieważ przysmak Dokas filet z kurczaka lub kaczki kawałkach przygotowywany jest z jednego rodzaju mięsa, nadaje się do podawania także wrażliwym psom, cierpiącym na alergie czy nietolerancje innych rodzajów mięs. Receptura wyklucza dodatek cukru i wszelkich sztucznych dodatków. Dzięki temu przysmakowi sprawisz swojemu pupilowi ogromną radość, nie obciążając przy tym niepotrzebnie jego organizmu. Praktycznie zapakowane w wielokrotnie zamykaną torebkę kawałeczki kurczaka są zawsze pod ręką i oferują Twojemu psu wartościową przekąskę, która przyniesie mu wiele radości! Dokas filet w kawałkach w skrócie: Wysokiej jakości przysmaki o niskiej zawartości tłuszczy dla psów. ponad 90% kurczaka lub kaczki: do 100% z filetów z piersi kurczaka lub kaczki - suszone, lekkie, smakowite mięso. Pojedyncze źródło białka: wytwarzane z jednego rodzaju mięsa, nadają się do podawania przy dietach eliminacyjnych. Naturalne: bez sztucznych dodatków. Bez cukru: nie obciążają organizmu zbędnymi kaloriami. Z wartościowymi minerałami: podnoszą witalność. Potwierdzona jakość: regularne kontrole, przeprowadzane przez niemiecki instytut SGS Fresenius. Idealne jako przysmak treningowy lub zwykła przekąska między posiłkami. Praktycznie zamykane opakowanie: wielokrotne zamykanie, idealne na drogę.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij