Dibo Vital Complete suplement diety w proszku - 2 x 450 g

124,80 zł

Dibo Vital Complete suplement diety w proszku... - Akcesoria dla psów - Bydgoszcz

Opis

Dibo Vital Complete suplement diety w proszku z cytrynianiu wapnia, drożdży i alg morskich to idealne uzupełnienie posiłków bogatych w mięso lub diety BARF. Bezzbożowy preparat w proszku cechuje się bardzo wysoką zawartością wapnia. Ponadto dostarcza do organizmu mikrominerałów, takich jak jod, fluor, enzymy, aminokwasy, biotyna oraz różnorodne ważne dla zdrowia witaminy. Wszystkie zawarte w preparacie substancje witalne są naturalnego pochodzenia i mają pozytywny wpływ na budowę kości, zębów, pazurów i mięśni. Bezzbożowy proszek nadaje się także dla zwierząt z alergiami. Niemiecki producent karm Dibo gwarantuje najwyższą jakość produktów, które poddawane są stałym szczegółowym kontrolom i bazują na naturalnych potrzebach organizmu zwierzęcia. Dibo Vital Complete suplement diety w proszku w skrócie: Preparat w proszku dla psa i kota Bogaty w substancje witalne: z wysoką zawartością wapnia, minerałów, witamin, enzymów i aminokwasów – wszystkie naturalnego pochodzenia Bezzbożowy: także dla zwierząt z nietolerancjami i alergiami pokarmowymi Idealne uzupełnienia posiłku: wzbogaca posiłki bogate w mięso oraz produkty BARF Naturalny: bez sztucznych dodatków Wspiera aktywność i wydolność: za sprawą zawartych w nim składników odżywczych Wyprodukowany w Niemczech: pod ścisłą kontrolą jakości Dopasowany do naturalnych potrzeb organizmu Twojego zwierzaka

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Akcesoria dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij