Codzienne wyjazdy Polska - Niemcy - Holandia


Opis

GALAXY TRANS  tel. PL +48 733-426-312   NL +31 684-264-133
NAJKRÓTSZY CZAS PODRÓŻY W MIŁEJ ATMOSFERZE, W WYGODNYCH AUTACH!
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!
NASZE WYJAZDY:
DO HOLANDII :
codziennie
DO POLSKI :
codziennie
Realizujemy przejazdy z województw: KUJAWSKO-POMORSKIE, WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE - to nas wyróżnia! Nie nastawiamy się na największą ilość pasażerów, a na najwyższy komfort usługi, bezpieczeństwo i najkrótszy czas realizacji
Ze względu na waszą pracę i obowiązki jesteśmy dla Was dostępni o każdej porze. Jeżeli masz pytania odnośnie dostępności miejsc lub tego czy jeździmy w określone rejony ZADZWOŃ lub NAPISZ
KONTAKT DO NAS:  +48 733-426-312  
e-mail: [email protected]
www.galaxytrans.pl
facebook  https://www.facebook.com/pages/G-Trans/1435747933338223
* na potrzeby klienta wystawiamy f-ry Vat
**GALAXY TRANS Z KUJAWSKO-POMORSKIEGO >> WITAMY I ZAPRASZAMY ** NAPRAWDĘ WARTO 


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Bydgoszcz - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Toruń (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Inowrocław (pow. inowrocławski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Świecie (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Rynarzewo (pow. nakielski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Barcin (pow. żniński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim)