Kucharz/ kucharka - praca we Francji

Ogłoszenie jest nieaktualne

Kucharz/ kucharka - praca we Francji - Kucharze - Busko-Zdrój

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Busko-Zdrój
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Tak

Praca za granicą:
Tak

Biegły angielski:
Nie

Opis

Obowiązki:

- przygotowanie potraw,
- ustalanie karty dań,
- wybór naczyń do podawania dań,
- wybór sprzętów do przygotowania dań,
- nadzór nad jakością zamówionej żywności,
- dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami,
- ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw,
- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni,
- nadzorowanie świeżości używanych składników spożywczych,
- ustalanie wzorca doprawiania i czasu przygotowania występujących w karcie dań potraw,
- udzielanie informacji gościom na temat składników używanych w potrawach oraz odpowiadanie na ewentualne zarzuty i skargi,
- znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy.

Wymagania:

- Podstawowa znajomość języka francuskiego,
-Własne ubranie i noże,
- Doświadczenie w pracy jako samodzielny kucharz,
- Rozwinięte umiejętności zawodowe,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Chęć do pracy,

Oferujemy:

-Zdobycie doświadczenia,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Bezpłatne zakwaterowanie ,
-Bezpłatne wyżywienie,

Busko-Zdrój

Firma

Dane wystawiającego:
Sylwia
(Sidrom)

Inne ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 72
Data dodania: 2019-03-01

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sylwia
(Sidrom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.