Kawa zielona mielona 250g

7,20 zł


Opis

Kawa kojarzy nam się z ciemnobrązowymi lub czarnymi ziarnami. Czym, natomiast, jest zielona kawa?To nic innego jak zebrane ziarna kawy, niepoddane procesowi przepalania. Skład chemiczny jest, więc, taki sam, jak w przypadku czarnej kawy. Skąd, więc przekonanie o właściwościach odchudzających zielonej kawy?To zawartość kwasu chlorogenowego, który stanowi ponad 10% zawartości w filiżance kawy, powoduje szybszą przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. W tradycyjnej kawie nie ma tego kwasu, ponieważ proces wypalania powoduje jego utratę.


Kwas chlorogenowy ma silne działanie utleniające, prowadzące do zmniejszenia przyswajania cukrów w organizmie i przyśpieszenia metabolizmu.

Więcej informacji na temat produktu dostępne na stronie sklepu.

Kawa zielona mielona 250g - można zmówić kurierem lub Pocztą Polską. Istnieje możliwość wysyłki za pobraniem.
Przejdź do sklepu

Ogłoszenia Brzozów - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Krosno (pow. m. Krosno w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Jasło (pow. jasielski w podkarpackim), Ogłoszenia Sanok (pow. sanocki w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Sietesz (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Brzostek (pow. dębicki w podkarpackim)