Następne

Power bank Super Slim Wacker Neuson

69,00 zł

Szczegóły

Kolor:
Czarny


Opis

Powerbank to przenośny akumulator, idealnie sprawdzający się do zasilania telefonu komórkowego, tabletu, odtwarzacza mp 3, nawigacji, aparatu bądź innego urządzenia mobilnego - wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnego zasilania.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi i lekkiej wadze urządzenie można bez problemu mieć zawsze przy sobie.

Urządzenie posiada wskaźnik poziomu naładowania, dzięki któremu można śledzić konieczność podłączenia go do gniazda zasilającego.

W zestawie z powerbankiem znajduje się kabel USB - micro USB pozwalający na podłączenie przenośnego akumulatora do urządzenia mobilnego lub do gniazda ładowarki w przypadku rozładowania.

Obudowa urządzenia została wykonana z tworzywa sztucznego. Na jednej ze stron znajduje się logo oraz motto firmy Wakcer Neuson - „Wacker Neuson - all it takes!”.

Dodatkowo w obudowie znajduje się mały otwór, pozwalający na przymocowanie urządzenia do zestawu kluczy, smyczki czy dowolnego paska.

Powerbank został zapakowany w kartonowe pudełko producenta.

Parametry techniczne:
Długość: 112 mm
Szerokość: 8 mm
Wysokość: 44 mm
Kolor: czarny
Pojemność baterii: 3000 mAh
Typ akumulatora: Li-ion
Typ portu: wejście USB i micro USB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne