Pamięć USB Caterpillar 8 GB pendrive

59,00 zł


Opis

Wysokiej jakości pamięć USB o pojemności 8 GB to niezbędny gadżet dla każdego sympatyka marki Caterpillar oraz pasjonata branży budowlanej. To nie tylko stylowy gadżet, ale przede wszystkim przydatne akcesorium do przechowywania różnych plików, dokumentów, zdjęć czy filmów, które można mieć zawsze przy sobie.

Pendrive posiada obracaną o 360⁰ obudowę wykonaną z metalu, co dodatkowo zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zgubieniem zatyczki. Na jednej ze stron znajduje się wygrawerowane logo marki Caterpillar - CAT.

Do pendrive’a została dołączona smyczka, którą można podpiąć do urządzenia za pomocą małego uchwytu przymocowanego do metalowej obudowy. Dzięki niewielkim rozmiarom można mieć go zawsze przy sobie.

Korzystanie z urządzenia jest banalnie proste - wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą portu USB, bez konieczności instalacji dodatkowych sterowników.

Urządzenie zostało zapakowane w kartonowe pudełko.

Parametry techniczne:
Długość: 87 mm
Wysokość: 18 mm
Szerokość: 10 mm
Pojemność: 8 GB
Kolor: czarny
Materiał: plastik i metal


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Brzesko - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kraków (pow. m. Kraków w małopolskim), Ogłoszenia Tarnów (pow. m. Tarnów w małopolskim), Ogłoszenia Gorlice (pow. gorlicki w małopolskim), Ogłoszenia Tarnowiec (pow. tarnowski w małopolskim), Ogłoszenia Bochnia (pow. bocheński w małopolskim), Ogłoszenia Limanowa (pow. limanowski w małopolskim), Ogłoszenia Bibice (pow. krakowski w małopolskim)