Następne

Okulary ochronne Track 104 Caterpillar

69,00 zł

Szczegóły

Płeć:
Męskie


Opis

Niezwykle lekkie i wygodne okulary ochronne TRACK 104 Caterpillar. Zastosowane wzornictwo sprawia, że idealnie sprawdzą się nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie intensywnej aktywności fizycznej, biegania czy jazdy na rowerze. Zapewniają klarowny obraz oraz niezwykłe bezpieczeństwo dla oczu.

Soczewki okularów zostały wykonane z poliwęglanu, który stanowi doskonałą warstwę ochronną przed uderzeniami, zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto zapewnia doskonałą ochronę przed olśnieniem słonecznym. Zastosowana powłoka Anti-Fog zabezpiecza soczewki przed parowaniem, redukując niebezpieczeństwo zniekształcenia obrazu podczas gdy okulary zaparują, zapewniając tym samym niezwykły komfort użytkowania.

Zauszniki wykonano z poliwęglanu, co gwarantuje niezawodną trwałość, wytrzymałość oraz odporność na pyły i uderzenia. Antypoślizgowe zakończenie zauszników zapewnia stabilnie i komfortowe użytkowanie.

Elastyczny materiał, z którego zostały wykonane zapewnia idealne dopasowanie okularów do każdego kształt twarzy.

Okulary posiadają logowania marki Caterpillar - CAT.

Całość została zapakowana w foliowe opakowanie.

Parametry techniczne:
Długość zauszników: 118 mm
Szerokość oprawki: 140 mm
Wysokość oprawki: 44 mm
Szerokość szkła: 80 mm
Szerokość noska: 18 mm
Kolor oprawek: czarny, żółty
Kolor soczewki: spolaryzowany szary


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne