Działka budowlana Brusy

109 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Kostka brukowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
122.47

Powierzchnia:
890 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Kanalizacja - miejska
Prąd
Prąd - Siła
Sieć - Internet
Sieć - telewizja kablowa
Woda miejska - na działce

Kształt działki:
Prostokąt


Opis

Ofertę stanowi działka budowlana o pow. 890 m2 położona w Brusach na osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Traugutta. Bezpośrednio na działce znajduje się przyłącze wodne, kanalizacyjne oraz skrzynka energetyczna.Przez dzialkę prowadzi również przyłącze telewizji kablowej i internetowe. Nieruchomość w kształcie prostokąta mieszcząca się w cichej i spokojnej okolicy miasta,a jednocześnie bardzo blisko centrum. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy z przeznaczeniem na budynek mieszkalny lub mieszkalno- usługowy z przeznaczeniem na działalność handlowo- usługową nieuciążliwą dla mieszkańców.Ulica przy której mieści się nieruchomość jest utwardzona, wyłożona polbrukiem.
Oferta godna uwagi.

Wymiary działki: 32,48m * 28,03m


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Brusy - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Chojnice i okolica (pow. chojnicki w pomorskim), Ogłoszenia Bytów i okolica (pow. bytowski w pomorskim), Ogłoszenia Czersk i okolica (pow. chojnicki w pomorskim), Ogłoszenia Kościerzyna i okolica (pow. kościerski w pomorskim), Ogłoszenia Gołubie i okolica (pow. kartuski w pomorskim), Ogłoszenia Szymbark i okolica (pow. kartuski w pomorskim), Ogłoszenia Grabowo Kościerskie i okolica (pow. kościerski w pomorskim)