Brenna - dom atrakcyjnie położony

395 000 zł

Szczegóły

Pow. domu:
158 m2

Pow. działki:
744 m2

Liczba pokoi:
4

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
2500.00

Rok budowy:
2002

Typ dachu:
Wielospadowy

Obiekt nowy:
Tak

Typ domu:
Dom Rodzinny

Rodzaj zabudowy:
Wolnostojący

Ilość pięter:
1

Kształt działki:
Prostokąt

Pokrycie:
Dachówka cementowa

Dodatkowe zalety:

Balkon / taras
Garaż
Ogrodzenie
Piwnica
Pomieszczenie gospodarcze

Dostępne media:

Gaz - na działce
Prąd - Siła

Opis

Brenna - nieduży dom do wykończenia, atrakcyjnie położony na działce o pow. 744 m2 nad rzeką Brennicą. Dach pokryty dachówką "Brass". Ściany izolowane termicznie i otynkowane. Wewnątrz wykonane tynki i wylewki pod podłogi. Powierzchnia mieszkalna 120 m2 plus garaż 26 m2, piwnica (kotłownia) 12 m2, taras 42 m2 częściowo zadaszony i 2 balkony 18 m2.
Dom posiada wykonane instalacje: elektryczną (podłączoną do sieci), gazową (podłączoną do sieci), centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjną. Teren działki jest ogrodzony, pięknie zagospodarowany i utrzymany z wyjściem do rzeki. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.


Zadaj pytanie do oferty (Dom wolnostojący jednopiętrowy - 158 m2, działka: 744 m2, Brenna - Sprzedam)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

Brenna - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Bielsko-Biała i okolica (pow. m. Bielsko-Biała w śląskim), Ogłoszenia Wodzisław Śląski i okolica (pow. wodzisławski w śląskim), Ogłoszenia Jastrzębie-Zdrój i okolica (pow. m. Jastrzębie-Zdrój w śląskim), Ogłoszenia Żory i okolica (pow. m. Żory w śląskim), Ogłoszenia Czechowice-Dziedzice i okolica (pow. bielski w śląskim), Ogłoszenia Oświęcim i okolica (pow. oświęcimski w małopolskim), Ogłoszenia Połomia i okolica (pow. wodzisławski w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Brennej lub w całym województwie śląskim.