Następne

Osłona do szlifierki SPC-20


Opis

Oferujemy Państwu osłony do szlifierek chroniące przed zanieczyszczeniami prowadnice stołu, kolumny, belki, słupa, wałka, śruby i inne elementy obrabiarek, maszyn i innych urządzeń takich jak:
- szlifierki do płaszczyzn, łóż, ostrzałki, uniwersalne np.: SPD-30, SPC-20, SAB-100, SPA-25, 4AM/P, SPM-25/30, NUA-25
- szlifierki bezkłowe np.: MC-40/50

Oferujemy Państwu osłony harmonikowe z tworzyw sztucznych osłaniające przed zanieczyszczeniami prowadnice stołu, kolumny, belki, słupa, wałka, śruby i inne elementy obrabiarek, maszyn i innych urządzeń.

Firma MultiMasz od wielu lat dostarcza swoim klientom najwyższej klasy maszyny do obróbki metalu. W naszej ofercie można znaleźć zarówno nowe, jak i używane urządzenia oraz części, które cechuje znakomity stosunek jakości do ceny. Jako sprawdzony dostawca możemy zapewnić Państwu optymalne warunki sprzedażowe, a także kompleksowe doradztwo i pomoc techniczną z zakresu maszyn dostępnych w naszej ofercie.

W asortymencie MultiMasz znajdują się obrabiarki do metalu, tokarki uniwersalne, wiertarki słupowe i kolumnowe, pompy chłodziwa oraz lampy. Nasza oferta obejmuje ponadto wysokiej jakości szlifierki, wytaczarki, gilotyny, a także certyfikowane osłony bezpieczeństwa do maszyn, które są zgodne z dyrektywą maszynową 2006/42/WE. Do wybranych urządzeń, których przeznaczeniem jest obróbka takich tworzyw, jak metal, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych części (np. podstaw czy narzędzi).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne