Następne

FREZARKA FSS-400 po przeprowadzonym remoncie kapitalnym


Opis

Twoja obecna frezarka jest bardzo awaryjna, a w konsekwencji naprawy i przestoje kosztują majątek i rujnują Ci cały plan produkcyjny?

Proponujemy zakup profesjonalnej frezarki HECKERT FSS 400 po remoncie kapitalnym.
Oznacza to, że geometria jest taka sama jak w nowej maszynie, części mechaniczne są wymienione na nowe lub zregenerowane, dodatkowo cała elektryka jest wymieniona na nową.

Frezarka Heckert FSS 400 to prawdziwy tytan pracy, na stole można obrabiać elementy nawet do 1500kg.
Frezarki niemieckie HECKERT to jedne z najlepszych frezarek na rynku, nie ma problemu z ich awaryjnością. Gdyby jednak w przyszłości pojawił się jakiś problem, to do frezarki FSS 400 wciąż dostępne są w sprzedaży części zamienne.

Najważniejsze dane techniczne:
Powierzchnia robocza stołu: 400 x 1600 mm
Największy przesuw stołu:
wzdłużny - 1200 mm
poprzeczny - 355 mm
pionowy - 400 mm
Wymiary gabarytowe:
długość: 2294 mm
szerokość: 2101 mm
wysokość: 1820 mm
Masa netto: 4200 kg

Na maszynę po przeprowadzonym remoncie kapitalnym udzielamy 12 miesięcy gwarancji oraz wystawiamy Oświadczenie Zgodności z minimalnymi wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z 2002 roku wraz z późniejszymi zmianami.

Rozważasz zakup frezarki FSS 400 za pomocą leasingu? Zgłoś się do nas, z przyjemnością pokierujemy Cię do naszych partnerów finansowych, którzy pomogą w wyborze najkorzystniejszej oferty leasingowej.

Remontujemy obrabiarki od prawie 20 lat! Inwestycja w maszynę to inwestycja w rozwój! Zadzwoń, umów się na spotkanie i sam przekonaj się, że proponujemy najlepsze rozwiązania!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne