Działka budowlana w Borkowie przy lesie na sprzedaż

94 500 zł

Działka w Borkowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Polna

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
100.00

Powierzchnia:
945 m2

Ogrodzenie:
Nie

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
III b


Działka budowlana na sprzedaż, Borków - opis nieruchomości

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlana o powierzchni 0,0945ha w Borkowie gm. Daleszyce ( 16 km. od Kielc). Działka posiada kształt prostokąta- płaska. Media dostępne w odległości 30 metrów od działki przy ulicy asfaltowej. Działka posiada Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dojazd do działki z drogi asfaltowej w drugiej linii zabudowy. Spokojna okolica w pobliżu Szkoła i Przedszkole. Działka położona w malowniczym miejscu z Zalewem (0,8km.) nad zalewem możliwość rekreacyjnego spędzania czasu wolnego: spacer wokół zalewu, plaża z kąpieliskiem, ośrodek jazdy konnej, gospodarstwo agroturystyczne. Szeroki wachlarz odpoczynku od zgiełku miasta. W pobliżu nowe domki jednorodzinne. 200 metrów do przystanku MPK linia podmiejska-busy.Możliwość kupna działek sąsiadujących.

Kontakt: Mateusz 698-468-516

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 94 500 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 945 m2 (9.5a).
Nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w Borkowie.
Dojazd do działki drogą polną


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Borków - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kielce (pow. m. Kielce w świętokrzyskim), Ogłoszenia Busko-Zdrój (pow. buski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Staszów (pow. staszowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Pińczów (pow. pińczowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Jędrzejów (pow. jędrzejowski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Sitkówka-Nowiny (pow. kielecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Bilcza (pow. kielecki w świętokrzyskim)