Działka w Borczu o powierzchni od 3000m2 do 1ha

399 960 zł

Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha)
Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 1Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 2Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 3Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 4Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 5Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 6Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 7Działka Borcz sprzedam, pow. 9999 m2  (1ha) - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Borcz
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Somonino

Działka w Borczu - parametry

Cena za m2:
40.00

Powierzchnia:
9999 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Działka na sprzedaż, Borcz - opis nieruchomości

Oferta dotyczy sprzedaży działki położonej w Borczu (do wydzielenia) o powierzchni od 3000 do 10.000 m2. Na wydzielanym obszarze gmina opracowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Obszar ma mieć przeznaczenia - zabudowa mieszkaniowa. Działka znajduje się przy ulicy Nowowiejskiej.

Cena ofertowa 40zł/m2!

Działka do wydzielenia w kształcie prostokąta o wymiarach około 75 x 134 metrów. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek o powierzchni od 3000m2.

Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i wolny od linii energetycznych. Piękna okolica.

MEDIA
Prąd w okolicy 600m, wodociąg 660m.

DROGA:
Z drogi asfaltowej dojazd drogą gminną - ok. 880m szutrowy odcinek drogą gminą. Droga ta ma być do końca 2021 roku wyłożona płytami yomb.

OKOLICA:
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. 1,3km do najbliższej stacji paliw, 10km do centrum Żukowa, 30km do centrum Gdańska

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka do sprzedania w cenie: 399 960 zł.
Powierzchnia działki wynosi: 9999 m2 (1ha).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w BorczuZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 515... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Borcz
woj. pomorskie
pow. kartuski
gm. Somonino

Dane wystawiającego:
Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2021-03-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij